Шлях усиновлення

Оцінка кандидата

Етап оцінки кандидата — це скрупульозний та надзвичайно важливий етап процедури усиновлення, який вимагає ретельної підготовки для її успішного проходження.

На цьому етапі ви будете взаємодіяти з двома державними органами: службою у справах дітей (юридична перевірка кандидатів, постановка на облік) та центром соціальних служб (навчання кандидатів, психологічна підготовка).

превю відео

Кроки етапу оцінка кандидата

 • Крок 1

  Погодити з фахівцями та фахівчинями служби у справах дітей дату обстеження житлових умов. Успішним результатом кроку буде отримання акту обстеження житлово-побутових умов.

 • Крок 2

  Отримати скерування на навчання для кандидатів в усиновлювачі: зазвичай очікування триває від кількох тижнів до кількох місяців. Про час навчання вас має повідомити служба у справах дітей. Рекомендуємо бути проактивним та завчасно з’ясовувати дату майбутнього навчання, його тривалість та формат, аби заздалегідь спланувати свою участь без пропусків.

 • Крок 3

  Пройти навчання для кандидатів. Успішним результатом завершення навчання буде отримання довідки про проходження навчання.

 • Пам'ятайте

  Проходження етапу оцінки не зобов’язує вас приймати дитину у свою родину — це етап, на якому фахівці та фахівчині оцінюють ваш потенціал та надають рекомендації щодо вашої готовності рухатися у процесі далі. Ви ж маєте можливість ухвалити усвідомлене та зважене рішення, чи точно маєте на це бажання та ресурси.

Лінія турботи

Як прийняти дитину у свою родину?
— Пишіть, щоб дізнатись більше!

Якщо у вас виникли додаткові питання — наші експерти та експертки допоможуть краще розібратися в процедурі усиновлення та сімейних формах виховання дітей.

Надіслати звернення вже зараз.