Курси

Народжені серцем. Онлайн-курс для тих,
хто цікавиться усиновленням

*Онлайн-курс є додатковим ресурсом знань, а не альтернативою обов’язковій підготовці кандидатів в усиновлювачі, яку вони мають пройти відповідно до законодавчих вимог.

Про курс

Усиновлення дитини — це важливий крок, який змінює життя родини, наповнює його новими сенсами та любовʼю. Наш курс допоможе розібратися в усіх аспектах усиновлення: від юридичних нюансів до психологічної підготовки майбутніх батьків. 

Знайдіть відповіді на ваші запитання та впевнено крокуйте назустріч своїй майбутній дитині. Усиновити — це народити серцем.

Перейти до курсу
превю відео

Особливості курсу

01

Безкоштовний курс

02

4 модулі

03

Відеолекції

04

Сертифікат

Для кого цей курс?

Ті, хто хочуть прийняти дитину у свою родину

Ті, хто замислюються про усиновлення чи інші форми сімейного виховання

Родичі, друзі, близькі тих, хто усиновив дитину чи перебуває в процесі усиновлення

Програма курсу

01

Модуль 1. Що вас мотивує?

02

Модуль 2. Життєвий досвід дітей, яким потрібна родина

03

Модуль 3. Як шукати та знайомитися з дитиною?

04

Модуль 4. Як підготуватися до змін з приходом до родини дитини?

Авторка курсу Уляна Долиняк

Експертка у сфері клінічної психології та психології здоровʼя, кризової психології, роботи з сімʼями. Має понад 20-річний досвід у роботі з прийомними сімʼями, усиновлювачами та батьками-вихователями України, Польщі та Чехії. Тренерка психоедукаційних програм в тематиці комплексної травми розвитку, авторка та співавторка публікацій, навчальних програм для підлітків та дорослих.

Уляна Долиняк

Розробники

Навчальний курс «Народжені серцем: курс про усиновлення» розроблено Координаційним Центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей спільно зі студією онлайн-освіти EdEra, Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу та за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Думки й позиції, висловлені під час курсу, є відповідальністю авторів курсу та не обовʼязково відображають позицію ЄС і ЮНІСЕФ.

Розробник №1
Розробник №2
Розробник №3
Розробник №4
Розробник №5
Розробник №6